Svet Kladionicara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-NHL liga-

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

-NHL liga- Empty -NHL liga-

Počalji  Admin Pet Dec 05, 2008 8:30 pm

Americki hokej
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  monika zec Pon Dec 08, 2008 11:16 pm

Toronto - NY Islanders over 5,5 7/10

Duel 2 ekipe sa losom formom. Toronto ima jedan kup povredzenih igraca ne zna se ko je tu ko nije. NY ima mladu ekipu ciji napad je mnogo bolji deo tima. Ocekujem otvorenu utakmicu veceras pogotovu sto na ovom ledu naveliko preovladzuju overi.

Od ostalih parova dopada mi se i Boston 1 jer jednostavno momci igraju kolektivno i fantasticno

monika zec
Petlic
Petlic

Broj poruka : 18
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Miljenko123 Pon Dec 08, 2008 11:31 pm

Moje misljenje za veceras:

Boston 1 Ne secam se kada su Bruinsi izgledali tako ozbiljno kao sto su ove sezone.Ocekujem nastavak serije pobeda.

Toronto over 5.5 Dve potpuno nepouzdane ekipe.Islandersi i nisu ocekivani u playoff trci,ali je Toronto opet razocarao.Bljesnu povremeno,protiv nekog veoma jakog tima,i to je sve.

Ottawa 1 Senatorsi su konacno kompletni,pa ocekujem da udju u seriju pobeda.

Pittsburgh over 5.5 Sabresi su me iznenadili(neprijatno Laughing ),sa par neefikasnih meceva,zato veceras ocekujem golove,cemu bi trebao doprineti i odlican napad mojih Pingvina.
Miljenko123
Miljenko123
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Godina : 50
Location : Jagodina
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Uto Dec 09, 2008 10:41 pm

Philadelphia - NY Islanders tip:1 1.7

ovo je odigrano na osnovu statistike. philadelphia je usla u strasnu formu i igra odlicno. ove sezone pruzaju odlicne partije. NY u zadnjih 10 kola ima skor 4-0-6 i primaju 4 gola po utakmici. ove sezone su odigrali 2 mece i obadva puta je pobedila philadelphia. kvota je u nekim kladionicama u laganom padu

srecno bounce
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Miljenko123 Uto Dec 09, 2008 11:54 pm

Veceras:

Philadelphia 1 Ove sezone su igrali jedan mec u Filadelfiji,i bio je produzetak(koji je dobio domacin).Prosle sezone su Flyersi dobili sva 4 duela na domacem ledu(mislim na regularni tok meca).Filadelfija ima 3 vezana meca,koja su otisla u produzetke.Islandersi imaju 3 uzastopna poraza u gostima.Jedino me plasi veliki broj produzetaka,na domacim mecevima Flyersa(7/13),ali sam ih ipak odigrao.

Colorado over 5.5 Od poslednjih 6 duela u Denveru,dosao je over na 5 meceva.Ove sezone su odigrali 2 meca u Los Andjelesu i na oba je dosao plus.Mladi tim gostiju grize na svakom mecu,pa ne ocekujem drugaciju igru ni veceras.
Miljenko123
Miljenko123
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Godina : 50
Location : Jagodina
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  monika zec Sub Dec 13, 2008 9:33 pm

Columbus - NY Islanders over 5,5 8/10

Idealne ekipe za raspucavanje. Kod obe momcadi odbrane su mnogo losiji deo tima.

Od ostalih ocekuje se sigurna pobeda Bostona, Detroita, NY Rangersa, a od overa Detroit, San Hoze, Dallas...

monika zec
Petlic
Petlic

Broj poruka : 18
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Sre Dec 17, 2008 10:27 pm

Columbus - San Jose tip:2 @1.9

ovo igram cisto na osnovu statistike. san jose ove godine igra najbolji hokej u NHL-u. imaju skor 25-0-5 i prvi su na ukupnoj tabeli. columbus igra lose ove sezone. u zadnjih 10 kola imaju skor 4-0-6. ove sezone su odigrali dva meca i 2 puta je pobedio San Jos

FT 1:1 posle produzetaka 2:1 Evil or Very Mad
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Čet Dec 18, 2008 9:51 pm

Boston - Toronto tip:1

ulog:6.5/10

nema potrebe da pricamo koliko je Boston dobra ekipa (po meni najbolja u ovom trenutku). od njih veceras ocekujem laganu pobedu. kvota (1.6) nije velika ali moze da se doda na neki tiket da pojaca kvotu

srecno bounce

FT 8:5 Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Sub Dec 20, 2008 2:24 am

Boston - Carolina tip:over 5.5

ovo bih inace igrao keca bez razmisljanja jer je Boston usao u fantasticnu seriju, ali sinoc su protiv slabog Toronta uspeli da prime 5 golova. Carolina ne igra dobro ali ako je sinoc boston mogao da da onoliko golova moci ce i Carolina da da neki gol. na njihovim mecevima ove sezone slabo padaju golovi (3 puta under i 1 put over), dok je u prethodne dve sezone padalo dosta golova (sve utakmice su usle u over). da me neko tera da igram konacan ishod igrao bih keca ali mi ovo deluje sigurnije

ulog:5/10

srecno bounce

FT 4:2 Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Ned Dec 21, 2008 2:20 am

za online igrace:

Nashville - NY Islanders tip:1 @1.74

NY je ocajan ove sezone, posebno u zadnjih 10 kola (najgori skor u ligi 1-0-9). Nashville ne igra dobro u zadnjih 10 kola (5-0-5), ali sigurno su bolji od NY. po meni ovo je najsigurniji mec za NHL veceras

srecno bounce

FT 1:0 Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Sub Dec 27, 2008 12:53 am

Florida - Tampa bay

lokalni derbi u kome je po meni jaci domacin, ali ja cu da probam na golove.
moj tip:
under 5.5
5/10

srecno

FT 3:3 Ludim Ubicu se
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Miljenko123 Pon Dec 29, 2008 11:12 pm

Evo i mene,nakon krace pauze. Very Happy
Posle pristojne veceri sinoc,da probamo nesto i veceras:

NY Rangers-NY Islanders 1
Rendzersi 3 vezana poraza(1 u produzetku).Islandersi imaju samo 1 pobedu u poslednjih 6 meceva,protiv beznadeznog Toronta(porazeni su 2 puta u produzecima).Poslednja 3 medjusobna duela su dobili Ostrvljani(2 posle regularnog toka).Ove sezone je bilo 2-1 za goste.Rendzersi su rekonstruisali ekipu i igraju promenljivo,ali su i dalje na playoff poziciji,zbog dobrog starta.Imaju nesto bolje rezultate u gostima.Islandersi se nalaze u fazi renoviranja i imaju jedan od najnekvalitetnijih timova u ligi.Rendzerse u principu izbegavam,ali ih probah veceras.

Dallas-San Jose 2
Starsi su konacno poceli da igraju kako treba.Dobili su 4 od poslednjih 6 duela,od toga 3 u dodatnom periodu.Veceras im stize jedan od najboljih timova lige,San Jose.Sharksi igraju promenljivo u poslednje vreme,bilans 3/6.Tradicija je tu negde na sredini.Ovosezonski duel u Dalasu(29.11.),su gosti dobili sa laganih 6-2.Mislim da su Thornton i drugovi jednostavno bolji tim,sto bi uz odlicnog Nabokova,trebalo da bude garant za 2.

Calgary-Minnesota 1
Wildsi dosta lose prolaze u Kalgariju(1 dosao na 12 od poslednjih 17 duela).U stvari,njima je gostujuci led problem,u vecini slucajeva(5 vezanih poraza).Iginla i drustvo bi trebalo da izadju na kraj sa defanzivnim gostima.Kiprusoff protiv gostiju ima 20 pobeda iz 28 duela,uz prosek primljenih golova 1.83.Minesota je jaca za Gaborika,koji se vratio igri prosle nedelje,ali ga treneri jos uvek ne forsiraju previse,jer je imao dugu pauzu.Backstrom ima 4-4-3,uz 2.12 GAA protiv Flamesa.Rezerva Harding nema pobedu protiv njih.Sve u svemu,ocekujem laganu pobedu domacih.

Odigrao sam sve u singlu i sva 3 dvoznaka vezano. Kafa
Miljenko123
Miljenko123
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Godina : 50
Location : Jagodina
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Uto Dec 30, 2008 8:43 pm

Detroit - Chicago tip: over 5.5 @1.75

ocekuje se veceras pravi spektakl i dosta zanimljiva utakmica sa neizvesnim krajem. i jedni i drugi igraju napadacki i postizu dosta golova. najvise su me privukli njihovi medjusobni rezultati ove sezone 4:4 i 5:5. ocekujem veceras dobru utakmicu i dosta golova

srecno Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Pet Jan 02, 2009 12:28 am

Prvi tip ove godine, nadam se da ce da bude uspesan:

Washington - Tampa Bay tip:1 @1.7

Washington je mnogo bolja ekipa od Tampe, koja u zadnjih 10 kola ne igra lose, ali ipak bez obzira ja ocekujem laganu pobedu Capitols-a

FT 7:4 srecan

Boston - Pittsburgh tip: over 5.5 @1.7 ulog:5.5/10

zadnji put su igrali medjusobno sinoc i bilo je 5:2 za Boston. ne vidim razlog zasto ne bi ponovili mec od sinoc

FT 4:2 to
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  GSV Pet Jan 02, 2009 10:28 pm

NHL, 01:00h
New Jersey Devils - Montreal Canadians
tip: 1X
Q 1.45


Montreal je u problemima zbog brojih povreda što očekujem da tako kvalitetan domaćin kao što su Devilsi iskoristi. Očekujem pobedu domaćina, ali se branim i eventualnim nerešenim ishodom u 60 minuta, a kv. je ipak solidna. Igrali su u Montrealu 06.12. kada su Devilsi pobedili posle produžetaka (1:2) pa zašto ne bi i večeras kao domaćini protiv oslabljenog gosta.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Sub Jan 03, 2009 12:36 am

Carolina - St. Louis tip:1 @1.8

cim sam ukljucio betexplorer ovo mi je upalo u oci. neverovatan poklon kvote na keca. st.louis igra ocajno i u zadnjih 10 kola su bukvalno u raspadu. odbrana kao da ne postoji i retko kad prime 2 gola (to je kad se bas zatvore), inace primaju minimu 3, 4 gola po utakmici. carolina u zadnjih 10 kola ima skor 5-0-5 i igra solidno. ove sezone su odigrali jedan mec pre dva meseca i pobedila je carolina 1:0 ali tada je situacija bila potpuno drugacija. ja rado uzimam kvotu koju su nam ponudile kladionice.

FT 2:1 to
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  GSV Ned Jan 04, 2009 8:02 pm

NHL, 23:05h
Atlanta Thrashers-Tampa Bay Lightning 1X Q 1.40; over 5.5 Q 1.65

Tampa je u ozbiljnim problemima sa odbrambenim igračima, pa trenutno na raspolaganju imaju 5 takvih od koji 3 gotovo da nemaju nikakvog NHL iskustva. Fali im i prvi golman Kolzig, tako da očekujem potop Tampe, ali se gradim ipak, kao i uvek kada je NHL u pitanju i sa X u 60 minuta. Ilja Kovalčuk je u formi i očekujem njegove golove i asistencije večeras. Do sada u karijeri na 11 utakmica protiv Tampe 9 golova i 5 asistencija. Over mi je takodje ovde sasvim izgledna opcija.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Ned Jan 04, 2009 10:50 pm

New Jersey - Ottawa tip:1

new jersey docekuje najslabijeg gosta u ligi i ocekujem njihovu pobedu.

Atlanta - Tampa Bay tip:1

kolega GSV je sve rekao (svaka cast na analizi), samo sto cu ja da uzmem cistog keca.
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Pon Jan 05, 2009 11:59 pm

Edmonton - NY Islanders tip:1 @1.8

nakon katastrofe od sinoc (po rezultatima) danas mislim da favoriti nece da iznevere. prva pomisao svima kada vide Islanderse je da ce da izgube jer su jedna od najgorih ekipa ove sezone. Edmonton u poslednje vreme ne igra lose kod kuce (u zadnjih 7 kola 4 pobede kod kuce: Dallas, Nashville, Phoenix i Vancouver). mislim da ce edmonton danas dobiti jer ako ne dobiju ja cu da se Ubicu se . salim se ocekujem pobedu edmontona

proslo to


Poslednji izmenio Admin dana Sre Jan 07, 2009 10:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  GSV Sre Jan 07, 2009 9:33 pm

NHL, 01:30h
NY Rangers-Montreal Canadiens
tip: under 5.5
Q 1.80

Na poslednjih 8 utakmica ova dva tima domaćin je pobedjivao 7 puta. Rangersi su kompletni dok Montreal već duže vreme ima problema sa povredama, pa im tako ni večeras neće igrati kapiten Saku Koivu, a faliće i bitni Alex Tanguay, kao i još 4 igrača.Iako Rangersi imaju moćan tim, prilično su nestabilni i neubedljivi ove sezone pa umesto njihove pobede biram opciju under iako su 04.12. izgubili u Montrealu sa 6:2. U poslednjih 12 susreta u New Yorku under je došao 9 puta. NY Rangers su prilično neefikasni ove sezone, ali njihov prvi golman Henrik Lundqvist brani odlično (GAA 2.59). Rangersi u proseku zabijaju kod kuće tek 2.35 golova, a primaju 2.30 dok Montreal kao gost postiže 2.56 a prima 2.61. Prosek primljenih golova su pokvarili u poslednje dve na kojima su primili ukupno 9 golova pa je za očekivati da će taj prosek večeras ponovo malo popraviti jer računam da će više voditi računa o odbrani, a Rangersi su sami po sebi neefikasni kako sam već rekao.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Čet Jan 08, 2009 2:41 pm

01:00 - Boston - Ottawa tip:1 ulog:6/10

(Boston je izgubio dve utakmice uzastopno i u pravo vreme im dolazi mlada ekipa Ottawe koja ove godine sluzi za gol-razliku)

FT 6:4 to

03:00 - Colorado - Chicago tip:X2 ulog:7/10

(chicago igra u zadnje vreme dosta bolje od Colorada. ove godine Chicago je pobedi u obadva medjusobna meca. X2 je cisto radi osiguranja)

FT 2:1 udri udri udri udri znaci nemoguce

Calgary - NY Islanders tip:1 ulog:6/10

(dobri, stari NY Islanders. kad ne znate sta cete vi igrajte protiv njih :). calgary je usao u seriju od 5 pobeda kod kuce i mislim da ce ovo biti lagana pobeda. ovde takodje moze da se proba i over 5.5

FT 5:2 to i kec i over
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  GSV Uto Jan 13, 2009 8:40 pm

Mnogo zanimljivih- ''izglednih'' Ubicu ih mečeva večeras, a pojedinačno po utakmicama to bi izgledalo ovako:

Washington-Edmonton 1
Domaćini imaju 12 pobeda u njihovih poslednjih 12 susreta. Oilersi imaju 6 poraza na 6 poslednjih gostovanja Capsima. Dovoljno? Dva poraza za redom tima kakav su Capsi je mnogo i sada bi Oilersi trebalo da plate prethodne loše rezultate.

NY Islanders-NY Rangers 2, under 5.5
Dosta bolji, kvalitetniji, ali ne baš ''raspucani'' Rangersi, sa odličnim golmanom Lundqvistom dolaze u goste (kompletni) očajnim, Islandersima kojima fali 8 igrača. Koliko su pojedinačno bitni nije ni bitno, 8 je ipak mnogo. Under je 8-1-1 u poslednjih 10 kod Islandersa.

Philadelphia-Pittsburgh under 5.5
Ovo ne spada u ono ''izgledni'' tipovi, a kv. od 2.20 sama to kaže, ali ipak sam odlučio da uzmem ovo jer me privukla kvota, a rezon vidim u tome što je Phila kao nešto počela da igra i odbranu, golman Martin Biron je u uzlaznoj formi, pa su vezali 4 under-a ili 7 od poslednjih 10. O igri Pingvina sam već pisao, neverovatno je da tandem Crosby-Malkin igra tako neefikasno, ne liče na sebe iz prošle sezone, ali ja očekujem da će njihove dobre igre i rezultati krenuti kad-tad. Samo ne večeras, please...

Minnesota-Phoenix under 5.5
Fix dana ako sve bude kako treba. Susret dva tima koji igraju defanzivan hokej. Minnesota na poslednjih 8 utakmica nije dala više od 2 gola, a Phoenix na 3 od poslednje 4 nije dao ni jedan gol. Ported toga, na osnovu trenutne forme ali i tradicije ovde bi trebalo da dodje i 1. Wild ima ju 9 pobeda u poslednjih 10 susreta, 6 pobeda za redom kod kuće.

San Jose-Tampa Bay 1
Jel treba ovde nekome bilo kakav komentar. Samo... ovakve kvote na pobedu jednog tima u NHL do nedavno nisu postojale dedica

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Čet Jan 15, 2009 6:54 pm

NY Islanders - Boston tip:2

ja ovaj NY nikad necu ostaviti na miru. u zadnjih 10 kola samo su dva puta pobedili Floridu, dok ostalim ekipa ne mogu ni da pridju. o bostonu ne treba trositi reci.

FT 1:2 Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Admin Pon Jan 19, 2009 9:37 pm

NY Islanders - Washington tip:2

(za ovu utakmicu nemam komentara. ima da igram protiv Islanders-a dokle god ne promasim)
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  monika zec Pon Jan 19, 2009 9:41 pm

20.00 NY Islanders - Washington 2 Q 1,65
Zadnjih 12 NY samo 1 pobeda. Razlog je sto njihov trener je odavno uvideo da je ova sezona izgubljena pa u velikoj meri sansu daje mladzim igracima spremajuci ih za sledecu sezonu. Po meni ovo je dolazi 9/10.

I jos za veceras
Nashvil - New Jersey over 5,5
Tampa Bay - Dallas over 5,5

monika zec
Petlic
Petlic

Broj poruka : 18
Datum upisa : 07.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NHL liga- Empty Re: -NHL liga-

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu