Svet Kladionicara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WTA i ATP tenis

5 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

WTA i ATP tenis Empty WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Pet Dec 05, 2008 8:31 pm

Ovde cemo pisati za sve turnire izuzev 4 najveca za koje cemo otvoriti posebne topike
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Sre Dec 24, 2008 5:18 pm

Za sve koji prate tenis:

http://www.atpworldtour.com/1/en/home/default.asp

http://www.sonyericssonwtatour.com/1/

uskoro pocinje sezona i treba polako da se pripremamo
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Čet Dec 25, 2008 9:26 pm

Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Ned Jan 04, 2009 12:59 am

Počinje teniska sezona, manji turniri pred Australian Open. Dame se zagrijavaju u Brisbaneu (Australija) i Aucklandu (Novi Zeland) a momci takodjer u Brisbaneu, Dohi (Katar) i Chennai (Indija).

http://www.brisbaneinternational.com.au/
Ovdje možete naći sve, glavni žreb, kvalifikacije, satnicu igranja, praćenje rezultata..Znači to je za WTA i ATP Brisbane.
WTA Auckland http://www.asbclassic.co.nz/

http://www.atpworldtour.com/3/en/draws/
na ovom linku imate za ATP

Moja pažnja usmjerena je uglavnom na WTA turnire, za današnje uplaćene parove kasno je da pišem analize, imate parove u temi Tipovi. Već vidim da ima i dobrih parova za iduću noć - nadam se da ću sutra popodne imati vremena da napišem i koju analizu.
Nadam se da na ovom forumu ima još ljudi koji prate tenis i klade se na njega pa ih pozivam da napišu koju analizu. A možda ima i onih koji će probati pa zavoliti kladjenje na tenis. Treba ga samo upratiti, ne možemo svi sve pratiti, moja baza je tenis i to uglavnom ženski mada odigram i poneki over ili hendikep 2 u muškom tenisu.

Sretno svima Kafa
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Pon Jan 05, 2009 8:15 pm

Pavlyuchenkova - Barrois tip 1, 1.45, hendikep -3,5, 1.85

Anastazia Pavlyuchenkova je klinka koja puno obećava, zasada za to ima i pokriće. Rodjena je 1991.god i napravila je veliki pomak na WTA listi. 2007.god je završila na 281.mjestu a sada je na 43.mjestu WTA liste. Prošle sezone osvojila je 4 ITF turnira od kojih je najznačajniji ITF Bratislava početkom novembra . Tu je nanizala afirmisane igračice Safarovu, Vesninu, Kvitovu, Niculescu i Krajiček. Da ne zaboravim reći da je u Wimbldonu stigla do trećeg kola iz kvakifikacija..
Kristina Barrois je Njemica, rodjena 1981. godine i trenutno je 89. na WTA listi. U karijeri ima par manjih osvojenih ITF titula, ništa posebno.
Jednom su se do sada sastale, 2007.god. na ITF, na hardu i dobila je Ruskinja 6-3,6-4.

Od ostalih današnjih parova Azarenka - Gajdosova 1, 1.25, a možda još odem odigrati i hendikep -5,5 jer vidim da je počeo padati na ruskim kladionicama..
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Uto Jan 06, 2009 1:47 am

Domachowska - Morita 2, 1,85
Ovo zato što na ruskim kladionicama kvota na Domachowsku raste, sa 1.70 došla je na 2.10 što je za tenis veliko pomeranje..
A i Domachowska nije dugo igrala a Morita je prošla kvalifikacije u Aucklandu..Ko voli nek izvoli daj pivo

Rone i kvote na Keothavong protiv Lučić i na Pavlyuchenkovu protiv Barrois...Sada su 1.35 a bile 1.40 i 1.45...[b]
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Uto Jan 06, 2009 7:53 pm

Dobar dan juče, prošlo skoro sve... Kafa
Evo mojih razmišljanja za večeras - noćas:


Pavlyuchenkova - Rezai 1, 1.45 ; hendikep -3,5 tip 1, 1.85

Pavlyuchenkova je prilično lako dobila Barrois 6-3, 6-1 a njena današnja protivnica je muku mučila u 1.kolu protiv Danilidou (6-3,3-6,6-3).Danilidou je u Auckland došla s specijalnom pozivnicom organizatora budući da se već dugo pokušava vratiti nakon povrede i ima čak 11 poraza u nizu..
Rezai je 97. na WTA listi, ne sjećam se kada je na hardu dobila neku igračicu iz prvih 100..
Pavlyuchenkova i Rezai igrale su 2007. na ITF-u, na hardu i Ruskinja je dobila 6-2,7-6.

Od ostalih današnjih parova zicer mi je jedino Wozniacki - Craybas 1, 1.1O - 1.15..
Razmišljam šta odigrati na Dementieva - Eraković, da li hendikep 2 na -6,5 ili over 18,5. Demi se noćas malo mučila protiv Chan, gubila je 5-1 pa dobila to 7-5, 6-3. Eraković je dobila Llagosteru 7-5, 6-4 u meču gdje je imala 11 aseva..

Mauresmo - Coin, nakon vaganja over 20,5 ili hendikep 2 na -4,5 odigrano je hendikep 1.seta od -2,5. Coin je dobra serverka i mislim da će tu biti velike borbe. Igrale su na US Openu i rezultat je bio 6-4,6-4 za Mauresmo.

To je zasada to, kasnije možda još nešto, ima finih parova.. bounce
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Uto Jan 06, 2009 8:56 pm

Svaka cast Marat na tvom radu respect respect respect . Ja i dalje trazim po drugim forumima nekog tipsera koji dobro gadja tenis ali mi slabo ide. Svako ko malo prati tenis neka se prikljuci Maratu jer nije lepo da samo on pise dedica
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Uto Jan 06, 2009 9:27 pm

Sreda, 07.01. 04:30

F. Verdasco - M. Ancic

Duel 15. i 35. tenisera sveta. Verdasco u prvom kolu bolji od Tomica, Anici od Delica. Verdasco je imao lak posao protiv mladog i neiksunog tenisera, medjutim i tu je pokazao ponovo za njega karakteristicnu nestabilnost i oscilacije u igri. Ancic je sa druge strane imao za protivnika odlicnog servera Delica, koji je vec imao nekoliko meceva iza sebe iz kvalifikacija i uspeo veoma tesno da prodje, ponajvise zahvaljujuci sevisu. Ancic da nije imao mononukleozu verovatno bi bio u Top 10, ali ga je bolest omela. Ipak je on po povrtaku pruzao dobre partije i ocekujem da s dobrim partijama nastavi i u ovoj sezoni. Medjusobno su se sastajali dva puta i to oba puta prosle godine na Travi, obe pobede odeneo je hravatski teniser. Koliko sam imao prilike da cujem, izgleda da je veza populrnog nanda i nase Ane Ivanovic gotova, sto sigurno stvara dodatnu nervozu i nestabilnost kod ionako ne bas najpouzdanijeg spanskog tenisera. Ancic ce sa druge strane sigurno strpljivo cekati priliku, a verujem da na svoj servis nece imati vecih problema. Mislim da Ancic ovo moze da dobije. I dalje manji ulozi jer je pocetak sezone.

Predlog: 2 @ 1.85 Meridian
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Sre Jan 07, 2009 11:32 am

Eric Cartman ::F. Verdasco - M. Ancic


Predlog: 2 @ 1.85

6:2 6:3 Crying or Very sad
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Sre Jan 07, 2009 10:11 pm

Cetvrtak 08.01. 01:30 Beisbane, Australija Hard

V. Azarenka - L. Safarova

Duel 16. i 61. teniserke sveta. Azarenka je bila bolja od Katerine Bondarenko i Gajdosove. Safarova je do sada izbacila Holland i Stosur.
U medjusobnim susretima vodi Azarenka 1:0 u jedinom susretu trijumfovala je 2007. na Sljaci Estorila. Rec je o dve mlade, perspektivne teniserke. Azarenka je imala cini se tezi zreb, pobedila je u oba meca maksimalno u dva seta, izgubivsi pritom 13 gameova, u prvom mecu je iznenadjujuce efikasno deklasirala Bondarenko. Safarova je imala laksi zreb i pobedjivala je rutinski bez mnogo naprezanja, prvo jednu kvalifikantkinju, a zatim veteranku, kojoj igranje u single konkurenciji nije jaca strana, izgubila je 15 gameova, tako da ocekujem da potpuno sveza udje u ovaj mec. Azarenku svi favorizuju, medjutim ja ne vidim da je razlika u kvalitetu bas tolika. Cini mi se da je Safarova potcenjena. Azarenka iako ume rutniski da zavrsava meceve, takodje ume i da pravi oscilacije u igri. Safarovoj ne fali brzina, ni preciznost, a ume da udara jako. Mislim da se Berdychova devojka nece lako predati, te da ce pruziti dostojan otpor.

Predlog: uk. gameova > 20 @ 1.85 Mozzart
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Sre Jan 07, 2009 10:33 pm

Cetvrtak, 08.01. 04:00 Brisbane, Australija Hard

A. Ivanovic - A. Mauresmo

Duel 5. i 23. teniserke sveta. Ivanovic do sada bolja od Kvitove i Vinci. Mauresmo je eliminisala Dokic i Coin. Sto se medjusobnih susreta tice Mauresmo vodi ubedljivo 5:2, od cega na Hardu cak 4:1, medjutim poslednji susret odigrale su 2006. na Travi Wimbledona. Ana je jedva prosla drugo kolo, Vinci je mogla da je savlada, ali je opet Ana pokazala da ume da bude jaka u teskim trenucima. Mauresmo je u cetvrtfinale dosla lakim zrebom, imala je za protivnice povampirenu Dokic i Coin koja definitivno ne spada u teniski vrh i koju je i ranije pobedljivala. Ana i ne igra bas najsigurnije, do sada je protivnicama prepustila 19 gameova, medjutim Mauresmo je do sada izgubila cak 27 igara. Ani je definitivno potrebno da pobedjuje, ali i da to radi ubedljivo. Ovde je postavljena za prvog nosioca i nema preterano tezak posao, Mauresmo nije veliki zalogaj, a takodje ne bi trebalo problema da ima ni u polufinalu. Mauresmo je veteranka i njeno vreme polako prolazi. Servis joj vise i nije tako jak, takodje je i kretanje slabije, a nervoza vise dolazi do izrazaja. Mislim da je u ovom trenutku idealan protivnik nad kojim Ana moze da pokaze nadmoc. Cak i da ne trijumfuje ubedljivo, ne vidim nacina da izgubi ovo. Tako da verujem da ce proci u polufinale.

Predlog: 1 BH @ 1.35 BetFair
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Sre Jan 07, 2009 10:35 pm

Eric, sta mislis jel moze kod Ane over gemovi?
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Čet Jan 08, 2009 1:08 am

Admin ::Eric, sta mislis jel moze kod Ane over gemovi?

Pa ne znam bas, na koju granicu?
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Čet Jan 08, 2009 1:14 am

granica je 20.5; nekako mi se ana mucila jutros i mislim da ce mauresmo (koliko god slabo da servira) uspeti da drzi svoje setove
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Čet Jan 08, 2009 2:04 am

07:00 Sela Dudi - Tipsarevic Janko 2 @ 1.45 6-7 4-6 srecan

Tipsarevic je igrao sa Selom u mecu sa Izraelom . Tada je Janko slavio rezultatom 3:1...Sela Dudi nema zapazeniji uspeh u svojoj karijeri i trenutno se nalazi na 107-mom mestu atp liste. Janko je bolji od njega za 60 mesta i nalazi se na 47-mom mestu...Tipsarevic je u prvom kolu savladao lagano Andujar 6-2 6-3 dok se Sela Dudi muci u prvom kolu i jedva pobedio 2:1 po gemovima 4-6 7-6 6-1...
Tipsarevic je bolji teniser od Izraelca i mislim da ce lagano proci u trecem kolu...


Poslednji put izmenio marko_pfc dana Čet Jan 08, 2009 5:23 pm, izmenio ukupno 2 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Čet Jan 08, 2009 3:52 am

Admin ::granica je 20.5; nekako mi se ana mucila jutros i mislim da ce mauresmo (koliko god slabo da servira) uspeti da drzi svoje setove

Ne znam sta da ti kazem, jednostavno sam siguran da Mauresmo ne moze da dobije Ivanovic. A sad, koliko ce koja da pravi razlike u samoj igri, stvarno ne mogu ni da pretpostavim.
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Čet Jan 08, 2009 5:47 am

Eric Cartman ::V. Azarenka - L. Safarova


Predlog: uk. gameova > 20 @ 1.85

7:6 6:4 Very Happy Pomozi boze
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Eric Cartman Čet Jan 08, 2009 1:58 pm

Eric Cartman ::A. Ivanovic - A. Mauresmo



Predlog: 1 BH @ 1.35

3:6 2:6 Crying or Very sad Nije mi jasno. Crying or Very sad
Eric Cartman
Eric Cartman
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Datum upisa : 06.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Admin Čet Jan 08, 2009 7:06 pm

pretpostavio sam da ce mauresmo da drzi svoje gemove dedica , ali da ce ana da odigra ovako ocajno Shocked
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Pet Jan 09, 2009 12:44 am

Mauresmo protiv Dokić i Mauresmo protiv Ane - dve različite igračice. Danas ju je išao servis, ulazio je prvi i onda samo na mrežu. Anin servis očajan, bezpotrebno je išla na mrežu - protiv Mauresmo se ne igra na mreži već ju se drži na osnovnoj liniji..Anina boljka su i niske lopte i Mauresmo je sve to fino iskoristila..Dobro je pronašla mane..
Nadam se da će Ana doći u željenu formu kad je najpotrebnije - na AO Laughing
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Pet Jan 09, 2009 3:36 am

Soderling - Stepanek over 22.5 Q_ 1.85 6-2 4-6 3-6 Very Happy

Dva dobra tenisera igrace veceras jedan protiv drugog.Stepanek 26 na atp listi dok njego vecerasnji protivnik zauzima trenutno 17...Prvo i drugo kolo su prosli bez velikih problema i jedan i drugi.Danas ocekujem jedan tvrd mec sa malo sansi za brejk jer i jedan i drugi su igrali prosle sezone do 13 gemova u setu...Dva dobra servera i ubedjen sam da ce doci over !

Cilic - Tipsarevic over 21.5 Q_ 1.85 6-4 0-6 6-4 Very Happy


Svi znamo kako Tipsarevic od dobijenog meca napravi dramaticnu zavrsnicu isto tako od izgubljenog obrnuto...Trenutni plasman Cilica je 27 dok Janko zauzima 47...I jedan i drugi su u dva seta zavrsavali poso u prvom i drugom kolu...Sada ih ceka jedan tezak mec i ocekujem da bude u tri seta !

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Pet Jan 09, 2009 11:21 pm

Azarenka - Bartoli 1, 1.55
Finale Brizbejna, Azarenka je do finala došla bez izgubljenog seta (K.Bondarenko 6-0,6-2;Gajdosova 7-6,7-5;Safarova 7-6,6-4;Errani 6-3,6-1) i nadam se da će u svom petom WTA finalu konačno doći do titule. Azarenka je 89.godište, trenutno je 16. na WTA listi, podjednako dobro igra sve podloge ali hard joj je omiljena jer tu najviše do izražaja dolazi njen ubitačan servis.
Bartoli je za protivnice do finala imala Wejnert 6-1,6-2; Czink 5-7,6-3,6-1; Garbin 6-3,6-3 i u polufinalu joj je predala zbog povrede Mauresmo kod rez. 4-0.
Bartoli je 17. na WTA listi, prošlu sezonu kuburula je s povredama tako da je i ta pozicija na WTA listi rezultat sezone 2007. kada je bila u Top 10.
Jedini medjusobni duel datira s Australian Opena 2007.; dobila je Azarenka 6-0, 7-5

Imam ovo odigrano u dublu s Groenefeld/King - Jans/Rosol, kvota 1.40; ukupno 2.17 i imam singl Azarenka hendikep 1 na -2,5, kvota 1.85

Azarenka - Bartoli 6-3, 6-1 srecan
Groenefeld /King - Jans/Rosol 3-6,7-5,10-5 partytime


Poslednji izmenio Marat dana Sub Jan 10, 2009 4:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultati)
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Pet Jan 09, 2009 11:44 pm

Počele su kvalifikacije za WTA Sidnej, ovo je link za zvaničnu stranicu turnira http://www.medibankinternational.com.au/
I sada malo o jednom paru koji mi se svidio na prvi pogled, pa nakon razmišljanja i analiziranja svidio mi se još više bounce

Yuan M. - Meusburger Y. tip 1, 1.82
Meng Yuan je kineskinja koja više uspjeha ima u dublovima ali zna odigrati i singl, pogotovo na hardu. Trenutno je 129. na WTA listi, 1986.godište. U prvom kolu kvalifikacija Sidneja dobila je Safarovu 6-1, 3-2 pa je Safarova predala. Igrala je i kvalifikacije u Brizbejnu, zapela je u 2.kolu protiv Sprem (6-3,2-6,4-6).
Meusburger je Austrijanka, tipična zemljašica, koja igra na hardu samo kad mora (kad nigde nema nekog turnira na šljaci), servis joj je prilično smješan, 1983.godište, trenutno 106. na WTA listi. Prvo kolo kvalifikacija je prošla nakon što je dobila Australijanku s specijalnom pozivnicom Alison Bai 6-2,6-3. Sezonu je počela na WTA Aucklandu gdje je prošla 2.kola kvalifikacija a u trećem izgubila od Brianti 2-6,3-6.

Dodaću još samo da na ovaj par tečaj u ruskim kladionicama pada - jutros je bio u egalu 1.85 - 1.85, a sada je 1.60 - 2.30.
Ja to imam uplaćeno u singlu u HL po 1.82.

Yuan - Meusburger 6-2, 6-4 srecan to Hvala, hvala


Poslednji izmenio Marat dana Sub Jan 10, 2009 10:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultat)
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Sub Jan 10, 2009 2:21 am

Mathieu - Verdasco 2 Q_ 1.85 2:6 1:6 srecan

Verdasco odlicno igra na ovom turniru,odlicna forma i francuza...U drugom kolu si imali teske protivnike ali su prevazisli te prepreke.Mathieu je pobedio Gulbisa dok je Spanac bio bolji od hrvata Mari Ancica...Ali glavni razlog sto ja ovde igram 2 na Verdasca je sledeci...Mathieu je odigrao protiv spanca 4 meca i sve na podlozi "hard" i sva 4 puta izgubio . Od ta 4 meca tri su bila prosle godine...a zadnji je bio na US Openu...ocekujem da Verdasco zadrzi dobru formu i da pobedi peti put Francuza...

Stepanek - Gasquet over 22.5 Q_ 1.85 2-6 6-2 6-4 srecan

Stepanek je igrac koga najvise volim da igram over i juce je doso over,i danas ne sumnjam u tako nesto...I Gasquet je jutros protiv zemljaka odigrao u 3 seta mec...Stepanek i Gasquet su odigrali jedan mec ,igrali su u 3 seta a bilo je 24 gema.Mislim da ce i sad biti dosta gemova i naravno over !

Bartoli - Azarenka 2 Q_ 1.50 3:6 1:6 srecan

Mlada beloruskinja zauzima 16 mesto na wta listi dok njena protivnica trenutno 17...Bartoli je imala mnogo lak poso da dodje do finala i zato se i nalazi tu gde jeste... u polufinalu je predala Ameli Mauresmo...Azarenka je odlicna igracica,ova podloga je najbolje lezi...Bartoli i Azarenka su odigrale jedan zvanican mec i to na AO...Slavila je mlada Beloruskinja rezultatom 6-0 7-5...mislim da ona moze da dodje do prve titule u ovoj sezoni...


Poslednji izmenio marko_pfc dana Ned Jan 11, 2009 2:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu