Svet Kladionicara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kup Italije

2 posters

Ići dole

Kup Italije Empty Kup Italije

Počalji  balkanac Uto Jan 20, 2009 9:48 pm

Italy] Coppa Italia 2008/09

Sreda, 21/01/2009 Best Odds
18:00 Udinese - Sampdoria 2,10-3,10-3,140
20:45 Inter - Roma 1,85-3,40-3,85

Cetvrtak, 22/01/2009 Best Odds
21:00 Lazio - Torino 1,53-3,50-6,50
_________________
balkanac
balkanac
Petlic
Petlic

Broj poruka : 39
Location : Italy
Datum upisa : 10.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kup Italije Empty Re: Kup Italije

Počalji  Blackknight Sre Jan 21, 2009 10:17 pm

Inter nakon dva porazavajuca rezultata u prvenstvu i prikazanom veoma losom igrom, pogotovo u fazi odbrane, docekuje veceras ekipu koja igra sve bolje. Morati je malo besan na Murinja i na njegove postavke igre i izbor igraca u proslim utakmicama, dok sa druge strane on svaljuje krivicu na igrace i to pogotovo odbrambene. Murinjo mora da e iskupi kao i igraci tako da ce veceras pruziti sve od sebe i valjda se nece opustiti zbog one pobede u prvenstvu od 0:4, sto je po meni bio plod vise srece nego znanja. U prvoj postavi se najavljuje Ibra zbog neigranja u nedelju protiv Sampe a pored njega u napadu se najavljuje i Adriano u paru sa Mancinijem.

Sa druge strane imamo ekipu Rome koja je prosle godine izbacila Inter rezultatom 2:1, ali su ove sezone izgubili kuci od njih i to puno i jako ponizavajuce. Pored ovog motiva osvete imaju i motiv srebrne zvezde i po meni je to jako velik motiv ali i veliki protivnik je ispred. Toti nece igrati sto je veliki hendikep za ekipu Rome.

E sad sto se utakmice tice po meni ce biti jako zatvorena jer je veliki ulog u pitanju. Nijedna ekipa sigurno nece srljati Inter ce se fokusirati na individualne sposobnosti Ibre dok Roma ima hendikep u napadu zbog neigranja Totija. Ocekuje se da Inter nastupi sa tri napadaca sto se po meni nece desiti jer ce maksimalno nastupiti sa dva napadaca a ako uzmemo u obzir da Inter ima negativan skor u formaciji 4-4-2 i trenutno jako suplju odbranu ocekujem postavu sa jednim napadacem Ibrom.

Utakmica zatvorena sa malo golova i verovatno produzeci.

Znaci 0-2, p.p.X, X.
Blackknight
Blackknight
Petlic
Petlic

Broj poruka : 5
Godina : 38
Location : Sombor
Datum upisa : 06.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu