Svet Kladionicara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-NBA liga-

4 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

-NBA liga- Empty -NBA liga-

Počalji  Admin Pet Dec 05, 2008 8:27 pm

NBA liga
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Sre Dec 24, 2008 7:09 pm

25.12.08

23:00
L.A.Lakers - Boston Celtics

Dva najbolja tima u NBA jedni sa Istoka jedni sa Zapada...Boston je sinoc zabelezio 19. uzastopnu pobedu ukupan skor Bostona je 27-2...La Lakersi su sinoc pobedili New Orleans,rezultatom 87-100...Najbolji tim sa Zapada ima skor 23-5 od toga kao domacin 14-1...Boston nema problema sa povredama,jedino one jos od prosle sezone...Dok Lakersi Jordan Farmar nece moci na teren do Februara,a Bynum ce biti u sastavu ali ce biti rovit i ne tako spreman za utakmicu....Mislim da je vreme da se prekine ova serija Celticsa,jer dolaze u areni gde su se prosle godine borili za sampionski prsten...Mislim da je vreme da neko zaustavi masinu sa Istoka...a pravi tim za to je LA Lakers!

Lakers 1 Q_ 1,7

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Čet Dec 25, 2008 2:20 pm

Orlando - New Orleans

susret dve ekipe koje su usle u sjajnu formu sto se tice zadnjih 10 kola, ali po pitanju efikasnosti su ocajni. granica na njihov mec je 191.5 (dok na bet-at-home moze da se nadje 192.5). Orlando je u zadnjih 10 kola 6 puta presao granicu od 191, dok je New Orleans tu granicu presao 4 puta (ali zadnjih 6 kola su vezali under 191). u njihovih zadnjih 10 medjusobnih susreta ta granica je predjena samo 3 puta, dok je 7 puta bio under. ja se nadam da ce nastaviti njihovu seriju sa malim brojem poena.
moj tip:
under 191.5 @1.85
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Čet Dec 25, 2008 2:58 pm

Orlando - New Orleans

Orlando prosle sezone dobro igra a ove je jos bolji,njihove igre su za svaki respect Njihov skor je 22-6 a kao domacini u svojoj areni imaju 3 izgubljene utakmice uz 12 pobeda...U poslednjih 10 meca oni su dobili 9 a izgubili od Sunsa za pola kosa...New Orleans prosle godine bolji nego ove,mada i ove nije los.Kao gosti imaju skor 7-4 a ukupno u sezoni imaju 16-8...Sinoc izgubili od LAL 87-100...a pre 3 dana Orlando ih je u svojoj areni dobio rezultatom 106-103...Orlando je zadnju utakmicu igrao sa Warriorsima 113-81...Sa povredam gosti vec duze vreme nemaju bas nikakvih problema,dok sa druge strane Mickael Pietrus mozda i zaigra ali bice sigurno slabiji nego sto zna...Orlando ima potencijala da savlada New Orleans!

Orlando 1 Q_ 1,65

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Čet Dec 25, 2008 11:32 pm

Admin ::Orlando - New Orleans

moj tip:
under 191.5 @1.85

FT 88:68 Very Happy
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Pet Dec 26, 2008 3:22 am

marko_pfc ::Orlando - New Orleans
Orlando 1 Q_ 1,65

FT 88:68 Very Happy

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Pet Dec 26, 2008 2:44 pm

marko_pfc ::
L.A.Lakers - Boston Celtics

Lakers 1 Q_ 1,7

FT 92-83 Very Happy

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Pet Dec 26, 2008 2:45 pm

New Orleans - Houston 88-79

Juce sam komentarisao New Orleans...tim koji vec duze vreme nema povredjenog igraca...dok sa druge strane kod Rocketsa ima velikih problema oko povredjenih igraca.Veceras za njih nece igrati Brent Barry,a neizvestan je i Ron Artest.New Orleans sinoc katastrofalno porazen od Orlanda rezultatom 88-68...Houston zadnji mec izgubio od Cavsa 99-90.New Orleans kuci ima skor 9-4 dok Houston kao gost ima dosta dobar skor 10-7...Na ovom mecu bice dosta kvalitetnih igraca...Chris Paul je jedan od njih,ako on uspe da razmrda ekipu svojom igrom moze se ocekivati lagana pobeda New Orleansa....Ja igram ovde na New Orleanse jer su izgubili dve utakmice zaredom,a timu kao sto je New Orleans se sigurno nece desiti da odigra lose dva puta za redom jer je sinoc bilo i vise nego lose.[/b]

New Orleans 1 Q_ 1.7 Very Happy


Poslednji put izmenio marko_pfc dana Sub Dec 27, 2008 11:48 pm, izmenio ukupno 2 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Sub Dec 27, 2008 9:58 pm

danas ukratko:

Milwaukee - Detroit Pistons tip: over 190.5

zadnjih 5 medjusobnih susreta ovih ekipa zavrsen je sa preko 200 poena i ja se nadam da ce tako nastaviti.

Charlotte - New Jersey Nets tip: under 190.5

ove dve ekipe su zadnji susret odigrale sinoc i rezultat je bio 87:95, i ja mislim da ce i veceras odigrati tvrd mec

Minnesota (+9.5) - Orlando tip: H1

susret dve totalno razlicite ekipe po formi. Orlando ima najbolju formu u zadnjih 10 kola, dok Minnesota ima najgoru formu u zadnjih 10 kola. ipak ja mislim da je granica od 9.5 poena previsoka, jer orlando odavno nije pobedio minesotu u gostima sa vise od 5 poena
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Sub Dec 27, 2008 11:52 pm

Charlotte - New Jersey

Charlotte ima dobar tim...Felton,Okafor,Diaw,Bell,Wallace ova 5 igraca nose ceo tim...sa povredama nemaju vecih problema...New Jersey uz zvezdu Cartera i nemaju nekog igraca koji moze da resi utakmicu...
Sinoc su ova dva tima odigrala utakmicu u New Jersey gosti su slavili rezultatom 95-87...Vodili su citavu utakmicu,New Jersey nije mogo da nametne svoju igru i nisu imali nikakve sanse...Sjajna petorka Charlotta je ubacila 84 poena,dok klupa samo 11...Charlotte ima sigurno tim za najboljih 8 na istoku,samo im treba vremena dok se uigraju , ako ponove mec od sinoc opet nece imati problema da savladaju Netse...

Charlotte 1 Q_ 1.7



Portland - Toronto Raptors

Portland igra odlicno ove sezone,kuci su jos bolji imaju skor 10-3...Zadnji mec su odigrali protiv Dallasa...u areni u Portlandu...Glavni igrac Portlanda je Roy,ako njega zaustave bice dobro po Reptorse...
Reptorsi imaju cemu da se nadaju ovde,pre svega sinoc su pokazali kako se igra pod kos...Jermein je postigo preko 30 poena,Bosh je bio solidan a i ostali igraci su bili na svom nivou...
Da Toronto ima povoljan rezultat sigurno treba da zaustave Roya i da visoki igraci zavladaju ispod kos i jedne i druge ekipe ali to nece biti lako

Toronto h2 (h:+8.5) Q_ 1.85



Washington - Oklahoma

Mogu slobodno da kazem susret ekipa koje su najgore ekipe...Obe ekipe imaju jednog "dobrog" igraca...Washington ima Jamisona dok gosti imaju Kevina Duranta....
Obe ekipe su ocajne ovde nema borbe za play off ali ima sigurno u nekom drugom smislu...
Oklahoma je prosle nedelje dobila Toronto i to im je zadnja pobeda od 3 ukupno....Oklahoma me sinoc iznenadila protiv Detroita,jer su izgubili samo 90-88...Mislim da Washington nema tog kvaliteta da prebaci marginu od 6.5.

Oklahoma h2 (h: +6.5) Q_ 1.85

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Ned Dec 28, 2008 1:14 pm

ja zelim da se izvinim svima koji su me pratili sinoc, jer nista nisam pogodio Ubicu se danas ce valjda da bude bolje
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Miljenko123 Pon Dec 29, 2008 11:25 pm

Mozda je bolje da ne cackam mecku sa NBA ligom,posto ih bas lose tipujem ove sezone. Pomozi boze
Posto mi djavo ne daje mira,odigracu 1 mec:

Oklahoma-Phoenix h2(-9),ph2(-5),2(1.15)
Mislem da je razlika u kvalitetu prevelika.Svi koji iole prate NBA znaju ko sve igra za goste.
Miljenko123
Miljenko123
Petlic
Petlic

Broj poruka : 14
Godina : 50
Location : Jagodina
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Pet Jan 02, 2009 4:55 pm

Minnesota - Golden State

Minnesota i Golden State ove sezone nisu zablistali,medju najgorim ekipama...Minnesota u usponu forme,u poslednjih 4 meca pobedili su 2 utakmice...U zadnjem mecu izgubili su od Dallasa a vodili su na poluvreme 22 razlike :zbun: ...Warriorsi su preksinoc uspeli da izgube od Oklahome...U gostima Warriorsi ocajni 4-17...
Sa povredama nemaju velikih problema kod Warriorsa nece igrati Monta Ellis dok kod domacina neizvestan je nastup Mike Millera...
Ocekujem da Minnesota zadrzi ovu dobru formu i da pobede Warriorse...Glavna stvar za Minnesotu da zaustave njihovog najboljeg igraca Jamal Crawford...Mislim da ova trojka moze da odigra dobro i da zabelezi pobedu Jefferson, Foye,Telfair


Minnesota 1 Q_ 1.8

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  GSV Pet Jan 02, 2009 6:24 pm

New Jersey Nets-Atlanta Hawks 1 Q 2.60

Dva puta igrali ove sezone i oba puta dobili Netsi, jednom kući, jednom kao gosti (115:108; 107:119). Medjutim, Atlanta je u seriji od 6 pobeda, odnosno 9 pobeda od poslednjih 10 a taj jedan poraz su doživeli od neprikosnovenih Celticsa i to tesno (85:88). Netsi igraju ''standardno'' toplo-hladno i sa njima se nikada ne zna. U poslednjih 10 imaju odnos W/L 4-6. Otud ovakva raspodela koeficijenata. Ipak, prvenstveno zbog koeficijenta uzimam Netse, jer sem dve ovosezonske pobede, Netsi imaju 19 pobeda od poslednje 22 utakmice kući protiv Atlante. Za Atlantu Joe Johnson igra u rangu najvećih zvezda NBA i najzaslužniji je za njihove uspehe, ali Devin Harris u Netsima ima čak i bolje statistike. S jedne strane još Mike Bibby, s druge Vince Carter... ma sve u svemu za mene ipak egal utakmice i zato uzimam kv. 2.60

Margina za broj poena na ovoj utakmici je 198.5 pa bi s obzirom na njihove ovosezonske duele možda vredelo probati i over

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Uto Jan 06, 2009 1:44 am

Milwaukee - Toronto Raptors 1 107:97

Ovo je jedan od najbitnijih meca i za Milwaukee i Toronto jer su ovo glavni konkurenti za play off...Iako je daleko play off verujte ovakve utakmice imaju veliki znacaj koce da ide u play off...Sinoc je Toronto bez Calderona i Jermaina dobio Orlando , moram priznati vrlo iznenadjujuce... Da li su se potrosili za ovu utakmicu (jer i veceras najvetovatnije nece igrati ova dva igraca) . Mislim da Reed moze da kontrolise ovaj mec i da prelomi ...

Milwaukee 1 Q_ 1.4 Very Happy


Poslednji izmenio marko_pfc dana Sre Jan 07, 2009 5:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Sre Jan 07, 2009 5:24 pm

Atlanta Hawks - Orlando 102:106

Konferencijski duel izmedju Atlante i Orlanda . Bice ova utakmica vrlo vazna i za Orlando i za Atlantu ... Jer Orlando drzi prvo mesto u jugoistocnu diviziju a Atlanta odmah iza Orlanda...Atlanta jedan od najboljih domacina lige,kad igraju u svojoj areni imaju 15 pobeda i samo 2 poraza...Orlanda solidan kao gost ima 12 pobeda i 5 izgubljenih.Ove godine odigrali su jedan mec i slavili su gosti a na tom mecu gost je bio Atlanta,dobili su 85-99... Da li mogu da ponove tu igru i veceras ? Atlanti je dobro doso ovaj raspored jer su imali 3 dana za odmor ,dok Orlando sinoc igrao mec protiv Washingtona i pobedio sa 89-80...
Ocekujem tvrd mec i mislim da Atlanta moze do pobede jer odavno nisu krenuli ovako sezonu , imaju zelju sigurno da budu prvi u svojoj diviziji . A jedan od vaznijih meceva za to bice ovaj !

Atlanta 1 Q_ 1.85 Ubicu se


Poslednji izmenio marko_pfc dana Čet Jan 08, 2009 5:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Sre Jan 07, 2009 6:07 pm

Milwaukee - Philadelphia

Milwaukee igra solidno ove sezone,daleko je play off ali ovakve utakmice ako zeli tamo nesme da gubi.U svojoj areni odigrali su 15 utakmica pobedili 10 izgubili 5.Philadelphia kao gost ima 6-12.Bice zanimljiv mec jer su sinoc 76ers dobili Rocketse i najavili bolje partije,ali kolko ce moci veceras ? Milwaukee zadnji mec pred svojom pubilkom pobedio Reptorse.Zanimljivo ce biti kako ce odigrati dva najbolja igraca na ovom mecu Reed - Iguodala.Ali mislim da je Reed kompletniji igrac od Iguodala.Reed prosecno na mecu daje po 20,1 dok Iguodala 16.5.Problem za Philadelphiu je ne igranje E.Brand.On je drugi strelac tima i prvi hvatac,prosecno daje 15.9 i 9.8 skoka belezi .Kod Milwaukee najbolji igrac pod kos je Bougot i mislim da ce napraviti velike probleme Delembertu...
Mislim da je Milwaukee kuci favorit protiv Philadelphia i ocekujem da zabeleze novu pobedu pred svojom publikom i da je Michael Reed kontrolise mec

Milwaukee 1 Q_ 1.5

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Čet Jan 08, 2009 1:34 am

Minnesota - Oklahoma

Minnesota krenula da igra kako treba ... Konacno su vezali 3 pobede zaredom i ubelezili 9 pobedu i Oklahoma igra dobro u poslednjih 3 meca 2 su dobili izgubili od Denvera u poslednjoj sekundi od 120-122...Ove sezone 2 medjusobna meca su odigrali Oklahoma i Minnesota, prvi put je bila bolja Oklahoma a drugi put Minnesota.
I jedan i drugi tim nemaju nikakve sanse za play off.Ako igraci Minnesote zaustave najboljeg igraca Oklahome bice to skoro sigurna pobeda,a najbolji igrac je bez ikakvih dilema Kevin Durant.
Ocekujem da Minnesota zabelezi desetu pobedu i cetvrtu uzastopnu...

Minnesota 1 Q_ 1.4

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Čet Jan 08, 2009 7:26 pm

Sta mislite veceras za San Antonio. mislim da ce da zgaze cliperse
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  marko_pfc Uto Jan 13, 2009 6:51 pm

Minnesota - Miami

E da su Timberwolwsi od pocetka sezone poceli kao u ovih zadnjih 10 meca bili bi jedna od dobrih ekipa,a ovako posle vrlo loseg starta postali su solidna ekipa.Poslednjih 10 meca imaju sedam pobeda i samo tri izgubljena mec...A u poslednjih pet pobedili su isto toliko...Sjajna forma,da li mogu idalje da drze tu igru ili nemaju vise snage za to videcemo veceras. Dok sa druge strane Miami koji ima skor 19-17 i u poslednjih 10 meca 5 pobeda i isto toliko poraza...Miami u januaru nema pobedu u regularnom toku...U januaru su odigrali 7 utakmica i imaju samo 2 pobede posle produzetka u losoj su formi...milsim da ce ova utakmica biti egal i da ce odluciti poslednja cetvrtina...

Minnesota h1 (h:-1.5) Q_ 1.85

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Uto Jan 13, 2009 7:42 pm

Marko u mozzartu je kvota na cistog keca 1.95 tako je mozda bolje da igras tamo
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  GSV Sre Jan 14, 2009 8:35 pm

Evo mog vidjenja nekih utakmica večeras:

Philadelphia-Portland - No bet. Phila ima mnogo bolji tim nego što joj rezultati pokazuju. U poslednje vreme ipak u usponu forme, vezali 4 pobede i to kao gosti dobili dobre domaćine kao što su Atlanta i Milwaukee, kući Charlotte i Houston. Polako dolaze tamo gde im je i mesto. Ne bih se iznenadio njihovoj pobedi večeras, ali ni pobedi Portlanda čija osovina Roy-Aldridge-Oden funkcioniše kao švajcarski sat.

New York-Washington 1, over 197.5. Čudna je NBA. NO Hornets razvale Lakerse kao gosti, a onda kući izgube od NY Knicksa Pomozi boze E, sada, ima li logike u tvrdnji da oni koji pobede NOH u gostima, kod kuće moraju razvaliti nesretne Wizardse? Pustimo to, pobedili su ih Knicksi već 2 puta ove sezone, jednom u Medisonu, jednom u glavnom gradu, 1 se nameće, ali po meni i over 197.5. New York u proseku postiže 102.8 prima 106.3 bla-bla-bla... Ta prethodna dva rezultata su WAS 117 - NY 122 i NY 114 - WAS 108 tako da mi margina na 197 ovde večeras nije jasna.

Milwaukee-Miami 1 Miami sinoć dobio Minnesotu (na Markovo razočarenje) jer dok Dwyane Wade igra dobro, a Shawn Marion mu pomaže sve je OK. Ipak mislim da će večeras naići na jednako dobar tandem Redd-Bogut koji je sinoć odmarao dok su ovi vodili tešku bitku, tako da prednost dajem domaćinu.

Oklahoma-Utah H1. O igri i rezultatima Oklahome sam pisao ranije pa da se ne ponavljam. Redovno gube, ali neverovatno često pokrivaju hendikep. U novembru su izgubili od Utah sa 7 razlike a hendikep je bio na 12.5 večeras je dosta niže, na 5.5 ali ja opet verujem u njih.

Dallas-New Orleans 2. Iako su me strašno razočarali protiv Knicksa ja opet dajem poverenje Hornetsima koji su u ovom trenutku sigurno bolji tim od Mavericksa. Valjda su se pribrali a igri će večeras sigurno pristupiti ozbiljnije. Nijanse su ovde u pitanju, tako i kv. kažu.

San Antonio- LA Lakers 2. Ovo sam odigrao na kv. 2.25 jer jednostavno takvu kvotu na Lakerse nisam želeo da propustim. Drugih razloga nemam.

GSW-Sacramento. Sve upućuje na over, ali margina je dosta visoko, na 228.5 pa ko voli...

LA Clippers-Atlanta 2. Atlanta posle sjajno odigrane 1/3 regularnog dela zapada u rezultatsku krizu. Clippersi u poznatim kadrovskim problemima u beskonačnom nizu poraza za koji ne verujem da će biti prekinut ni večeras, pa je prava prilika za tandem Mike Bibby-Joe Johnson da prekinu post koji traje 4 meča i vrate samopouzdanje i pobednički duh.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Admin Sre Jan 14, 2009 11:49 pm

mislio sam danas da idem sa srednjim ulogom na washington over, ali posle ovoga sto je napisao kolega GSV uplaticu malo jace.

btw Bravo GSV za ove predloge
Admin
Admin
Admin

Broj poruka : 482
Godina : 33
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.12.2008

https://svet-kladionicara.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  GSV Čet Jan 15, 2009 11:35 am

Admin ::mislio sam danas da idem sa srednjim ulogom na washington over, ali posle ovoga sto je napisao kolega GSV uplaticu malo jace.

btw Bravo GSV za ove predloge

NY Knicks-Washington FT 128:122
Hvala, hvala Hvala, hvala Hvala, hvala

A i ostalo nije loše, s obzirom kako sam fulao NBA u poslednje vreme. W/L 5/2 a za preostala dva tipa sam hteo da isprovociram još nečije mišljenje, medjutim Nemoguce

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  GSV Pet Jan 16, 2009 9:36 pm

NBA, 02:00h
Cleveland Cavaliers - New Orleans Hornets
tip: 2

Ovo sam odigrao u ''Meridianu'' na kv. 3.10 a razlog je što sam kvotu smatrao prevelikom za duel dva ravnopravna protivnika. Hornetsi imaju 3 pobede za redom protiv Clevelanda. Hornetsi imaju dan odmora nakon pobede u Dalasu, dok su Cavaliersi sinoć imali težak meč u Čikagu gde su igrali produžetke. Hornetsi kompletni, dok Cavaliersima fale veoma bitni igrači kao što su Zydrunas Ilgauskas i Delonte West (ko će čuvati Chris Paul-a), a pod znakom pitanja je i Ben Wallace. Hendikep je +5.5 i za njega sam ubedjen da prolazi, naročito jer se radi o dva tima koji su u vrhu NBA po defanzivi, tako da očekujem da niko neće bizi ''razbijen''. Granica na broj koševa je 184.5 što mi je malo - ''malo'', mada sam razmišljao i o opciji under. I jedni i drugi dozvoljavaju svojim protivnicima tek oko 90 poena u proseku.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

-NBA liga- Empty Re: -NBA liga-

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu