Svet Kladionicara
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WTA i ATP tenis

5 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Sub Jan 10, 2009 3:17 am

Cilic - Marcel Granollers TR 2:0 Q_ 1.85 6:4 6:3 srecan

Cilic zna da igra tenis to je pokazao danas protiv Janka Tipsarevica...Danas ima za protivnika spanca koji je doso do polufinala zahvaljujuci dobro zrebu,ali mislim da ovde nema sta da trazi jer je Cilic mnogo bolji igrac od Marcel Granollers...Meni je 1 @ 1.35 isto dobar i dosto siguran fix , ali uzecu ovaj sa tacnim rezultatom koji je dosta primamljiv i mislim da je vrlo siguran!!!


Poslednji izmenio marko_pfc dana Ned Jan 11, 2009 2:38 am, izmenjeno ukupno 1 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Marat Sub Jan 10, 2009 10:07 pm

Kvitova P. - Peers S. under 18,5, 1.85

Petra Kvitova , 1990. godište, 48. na WTA listi igra 1.kolo WTA Hobarta protiv Australijanke Sally Peers koja je u glavni žreb ušla s specijalnom pozivnicom organizatora. Peers je 1991.godište, 469 na WTA listi, uglavnom igra turnire po Australiji.
Da ne dužim - Kvitova je poznato tenisko ime, pobjedjivala je igračice iz prvih 20 na WTA listi , hard je njena omiljena podloga, igra lijevom rukom. U Brizbejnu je izgubila 1. kolo od Ane Ivanović 4-6,2-6 s time da se gotovo svaki gem igrao na razliku..
Ne vidim kako ova Australijanka može uhvatiti 7 gemova..

(Kladionica HL)

dubl
Radwanska A. - Bammer S. 1, 1.40
/WTA Sydney, 1.kolo/
Craybas J. - Dushevina V. 2, 1,50
/WTA Sydney, kvalifikacije - zadnje kolo/
tečaj 2.10

Kvitova - Peers 6-0,6-0
Radwanska - Bammer 6-4,6-3
Craybas - Dushevina 4-6,4-6
Laughing Kafa srecan


Poslednji izmenio Marat dana Ned Jan 11, 2009 2:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : rezultati)
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty WTA Hobart

Počalji  Marat Ned Jan 11, 2009 8:42 pm

WTA Hobart



Szavay A. - Keothavong A. (+2,5), 2, tečaj 1.85

Agnes Szavay, Madjarica, 88.godište, 25.na WTA listi protiv Anne Keothavong, Britanke, 83.godište, 60. na WTA listi.
Szavay je napravila bum sezone 2007. kada je naglo došla do 20. mjesta na WTA listi, osvojila 2 jake WTA titule ali prošlu sezonu neće pamtiti po dobrome. Od Olimpijskih igara u Pekingu ima tek 3 pobjede i čak 8 poraza. U Australiju je došla tek prije neki dan - igrala je u sastavu Evrope egzibicijski turnir u Hong Kongu (uspjela je izgubiti oba singl meča - od Dulko u tri seta i od Mirze u 2 seta). Moram napomenuti da je u Hong Kongu bilo toliko hladno da se igralo u trenerkama.
Keothavong se ne može pohvaliti WTA titulama u karijeri, preferira brže podloge. Imala je zapažen rezultat prošli tjedan u Aucklandu gdje je došla do polufinala koje jeizgubila od Vesnine 7-6, 1-6,5-7.
Znači Keothavong ima iza sebe 4 meča u vrućoj Australiji i skor 3-1, Szavaj tek treba odigrati svoj prvi meč, mislim da će se teško namučiti da ga dobije - ako ga uopće i dobije !

Szavay - Keothavong 3-6, 5-7 Kafa


Poslednji izmenio Marat dana Pon Jan 12, 2009 2:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Rezultat)
Marat
Marat
Junior
Junior

Broj poruka : 91
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Uto Jan 13, 2009 2:05 am

Gulbis - Granollers Marcel 1 @ 1.3 6-4 6-7 6-1 srecan

Gulbis odlican protiv Srpskog tenisera i pokazao je kako se igra tenis protiv Novaka...Ali kao da se izmorio i nije mogo sve da pokaze protiv francuza,ispao je ali se sad ocekuje na ovom turniru vise od ovog igraca ! Ko bi reko da je ovaj spanac 50 na atp listi i da je bolje plasiran od Gulbisa...Igrali su jednom u Hjustonu podloga je bila sljaka bas koja odgovara ovom spancu i slavio je ubedljivo 2:0...Ovi igraci imaju istu tezinu i visinu sto je vrlo zanimljivo...Ocekujem ipak da Ernst Gulbis dobije Granollers i da prodje u sledece kolo i da se opet vrati u prvih 50!


Poslednji izmenio marko_pfc dana Uto Jan 13, 2009 3:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Uto Jan 13, 2009 2:42 am

Fish - Tipsarevic over 22.5 @ 1.85 4-6 6-3 4-6 srecan

Fish u prvom kolu ispao u Brisbeinu jer je izgubio 2:1 od Jurgena Melzera...Tipsarevic je u prvom kolu proso Andujra lagano...U drugom kolu je igrao sa Selom bilo je 7-6 6-4 sto bi znacilo da je na danasnjoj margini doso over, u tri seta je igrao i sa hrvatom Cilicem...Mislim da ce Janko i Fish odigrati jedan zanimljiv mec u tri seta...

Benneteau - Hewitt 2 @ 1.5 7-5 2-6 4-6 srecan

Hjuit igrac koji zna dobro da odigra,ovo ce mu biti neko zagrevanje pred AO ali sigurno nece opusteno uci na ovom turniru u Sidneju...Hjuit igra pred svojom publikom i imace veci moral da pobedi.Sa druge strane jedan francuz koga ja slabo poznajem ali mislim da Hjuit idalje moze da dobije ovog francuza...

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  GSV Sre Jan 14, 2009 11:07 pm

ATP Tour, Sydney
15.01.-11:00h
Tsonga Jo-Wilfried - Nieminen Jarkko
tip: 1
Q 1.38

Finski prašinar, defanzivni Nieminen nema ni promil šanse na hardu protiv Tsonge ukoliko ovaj iole ozbiljno pridje meču. Jedini problem je što su favoriti ovde uglavnom u mislima već na AO tako da se dešavaju česta ''iznenadjenja'', ali ja sam ovo morao da uzmem. Jednostavno, zdrav Tsonga na ovoj podlozi je prejak za Nieminena.

Ovo sam vezao sa Djoković-Ančić 1 i Del Potro-Troicki 1
Ančić izgleda nema šanse da se vrati u nekadašnju formu, ne uspeva da odigra kvalitetno više od jednog seta, što je lepa prilika za Nola da odigra još koji pripremni meč pred AO. Del Potro je imao sjajnu drugu polovinu prethodne sezone i ako nastavi približno dobro na početku ove, na žalost, Troicki nema nikakvu šansu, mada bi mogao da namuči svog rivala mnogo više nego prethodno navedena dva doga protiv favorita.

GSV
Petlic
Petlic

Broj poruka : 20
Datum upisa : 08.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  marko_pfc Pet Jan 16, 2009 1:16 am

Juan Martin Del Potro - Soderling Robin 1 @ 1.55 6-4 6-3 srecan

Del Potro trenutno 9 igrac na atp listi dok njegv protivnik Svedjanin Soderling zauzima 17-to mesto na atp listi...Del Potro je prvi nosilac na turniru,pa je u prvom kolu bio slobodan dok je u drugom pobedio Gulbisa rezultatom 2:1 i posle te pobede u cetvrtfinalu igrao sa Viktorom i lagano ga pobedio 6:3 6:2...Sa druge strane Soderling treci nosilac turnira...Bio je slobodan u prvom kolu u drugom kolu je igrao sa Reynoldsom i dosta se namucio,pobedio je 2:1...U cetvrtfinalu za protivnika je dobio jos jednog amerikanca Isnera,njega je lakse savladao 6-4 6-4...Ova dva tenisera igrali su samo jednom i to u devis cupu,Svedjani su bili domacini i igralo se na tepihu pobedio je Soderling...Del Potro i Soderling imaju dobar servis i ocekujem jedan neizvestan mec i razmisljao sam o overu ali samo se odlucio za 1 jer Del Potro igra dosta bolje u polju od Svedjanina...

marko_pfc
Petlic
Petlic

Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

WTA i ATP tenis - Page 2 Empty Re: WTA i ATP tenis

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu